enelko logo
Skip Navigation Links
 
Skip Navigation Links
         

Skip Navigation Links.


Detaylı Bilgi İçin
_______________________________


Skip Navigation Links.
broşür istiyorum
e-mail
+90 216 466 6110


Beton Santrali OtomasyonuEnelko hazır beton sektörüne yönelik geliştirdiği yazılımları müşteri talepleri ve teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde sürekli güncellemektedir. Değişen üretim ihtiyaçları doğrultusunda en güncel yazılım teknolojileri program altyapısına entegre edilerek daha kolay ve kullanışlı arabirimler kullanıcıların istifadesine sunulmaktadır.


Enelko iyi bir otomasyon sisteminin sadece iyi yazılmış bir programla kalmayıp aynı zamanda onu destekleyen donanım altyapısının da kaliteli ekipmanlardan seçilmesi gerektiğinin bilincindedir ve projelerinde kendisini kanıtlamış seçkin firmaların ürünleriyle çalışarak problemsiz çalışan sistemler oluşturmayı kendisine ilke edinmiştir.

Hazır beton sektörüne yönelik sunduğumuz çözümleri  tek çatı altında toplayarak Octopus 3.0  olarak hazır beton üreticilerinin istifadesine sunmaktayız.
 
Endüstriyel Çözümler Özel Çözümler Hizmetler Firma
Beton Santrali Otomasyonu Scada Yazılımları Santral Otomasyon Revizyonları Enelko Hakkında
Çimento Değirmeni Otomasyonu PLC Yazılımları Eğitim & Teknik Destek Bize Ulaşın
Octopus 3.0 PC Tabanlı Çözümler Montaj Devreye Alma Neden Enelko?
BatchMAN SQL,Veritabanı Uygulamaları Ar-Ge Fuar Görüntüleri
ERM .NET Tabanlı Çözümler Referanslarımız
Taşıt Kantarı Yazılımı Partnerlerimiz
Dozajlama Sistemleri
Silo Tartım SistemleriEnelko Kontrol Sistemleri ,Endüstriyel Otomasyon ve Proses Otomasyonu konularında özel talepleri karşılamaya yönelik faaliyet gösteren bir mühendislik firmasıdır. Sunulan otomasyon sistemlerindeki karmaşadan uzak,sade yapı ve optimum maliyetli çözümler bizleri sektörel problemlere çözüm açısından farklı bir noktaya taşımıştır. Ekibimiz , Endüstriyel Otomasyon ve Pc tabanlı çözümleri birleştirerek en son teknolojik programlama araçlarıyla müşterilerine güncel ,yeniliklere açık , profesyonel platformlarda çözümler getirmektedir.>>


            
Kalite Politikamız | Hakkımızda | İletişim | Ana Sayfa
Kullanım Koşulları | © 2010 Enelko Endüstriyel Otomasyon Yazılım ve Kontrol Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.  
Created by  Enelko